Translation table (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Save
oc: Enregistrar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Filter
oc: Filtrar

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Languages
oc: Lengas

en: Translate
oc: Traduire

en: Delete string
oc: Suprimir lo tèrme

en: - All -
oc: - Tot -

en: Multilingual - Internationalization
oc: Multilingüisme - Internacionalizacion
