Transliteration (7.x-3.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Transliteration
ca: Transcripció

en: Database not supported.
ca: Base de dades no suportada.

en: Original file name
ca: Nom de fitxer original

en: Transliterate
ca: Transcriu

en: @filenames have been successfully transliterated.
ca: @filenames s'han transcrit correctament.

en: 1 file name | @count file names
ca[0]: 1 nom de fitxer
ca[1]: @count noms de fitxers

en: Lowercase transliterated file names.
ca: Transcriu en minúscules els noms dels fitxers.

en: Transliterated file name
ca: Nom del fitxer transcrit

en: Note: table shows only the first 10 entries.
ca: Nota: la taula mostra només les 10 primeres entrades.

en: Transliterate file names during upload.
ca: Transcriu els noms dels fitxers durant la càrrega.

en: Enable to convert file names to US-ASCII character set for cross-platform compatibility.
ca: Habiliteu-lo per convertir els noms dels fitxers a la codificació US-ASCII per a compatibilitat multi-plataforma.

en: This is a recommended setting to prevent issues with case-insensitive file systems. It has no effect if transliteration has been disabled.
ca: Aquest és una paràmetre recomanat per preveure incidències amb els sistemes de fitxers no sensibles a les majúscules. No té cap afectació si la transcripció s'ha inhabilitat.
