Transliteration (7.x-3.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Database not supported.
cs: Databáze není podporována.

en: Convert existing file names to US-ASCII.
cs: Převést existující názvy souborů do US-ASCII.

en: There are currently no files names containing non-ASCII characters.
cs: Aktuálně zde nejsou žádné názvy souborů obsahující jiné znaky než ASCII.

en: Convert all characters to US-ASCII
cs: Převést všechny znaky do US-ASCII
