Transliteration (7.x-3.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Transliteration
fa: حرف به حرف نویسی

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Convert existing file names to US-ASCII.
fa: تغییر نام فایل های موجود به US-ASCII

en: Convert all characters to US-ASCII
fa: تبدیل همه کاراکترها به US-ASCII
