Transliteration (7.x-3.3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Transliteration
he: תעתיק

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
