Transliteration (7.x-3.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Transliteration
id: Menterjemahkan

en: Usage
id: Penggunaan

en: About
id: Tentang

en: Non-latin text (e.g., å, ö, 漢) will be converted to US-ASCII equivalents (a, o, ?).
id: Teks non-latin (e.g., å, ö, 漢) akan dikonversi ke US-ASCII yang setara (a, o, ?).
