Transliteration (7.x-3.3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Usage
it: Utilizzo

en: About
it: Informazioni

en: Transliterate
it: Traslittera
