Transliteration (7.x-3.3) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Transliteration
pl: Transliteracja

en: Database not supported.
pl: Nieobsługiwana baza danych.

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Original file name
pl: Początkowa nazwa pliku

en: Transliterate
pl: Przeprowadź transliterację

en: Are you sure you want to transliterate existing file names?
pl: Czy na pewno chcesz przeprowadzić transliterację nazw istniejących plików?

en: Not all file names could be converted. The following files could not be accessed and have been ignored:
pl: Nie wszystkie nazwy plików zostały przekształcone. Następujące pliki zostały pominięte, ponieważ nie udało się uzyskać do nich dostępu:

en: @filenames have been successfully transliterated.
pl: Transliteracja @filenames została pomyślnie zakończona.

en: 1 file name | @count file names
pl[0]: 1 nazwa pliku
pl[1]: @count nazwy plików
pl[2]: @count nazw plików

en: Lowercase transliterated file names.
pl: Nazwy plików po transliteracji do małych liter.

en: Convert existing file names to US-ASCII.
pl: Przekształć nazwy istniejących plików do US-ASCII.

en: Transliteration has been installed. <a href="@transliteration-url">Fix existing file names</a>.
pl: Transliteracja została zainstalowana. <a href="@transliteration-url">Popraw nazwy istniejących plików</a>.

en: Converts non-latin text to US-ASCII and sanitizes file names.
pl: Przekształca znaki spoza alfabetu łacińskiego do US-ASCII i poprawia nazwy plików.

en: Retroactive transliteration is not supported for the database system of this Drupal installation. If you think this should be fixed please <a href="@issues-url">file an issue</a> in the project issue queue.
pl: Baza danych tej instalacji Drupala nie obsługuje transliteracji działającej wstecz.  Jeśli uważasz, że to powinno to być naprawione, <a href="@issues-url">zgłoś problem</a> do kolejki problemów tego projektu.

en: Transliteration is not required.
pl: Transliteracja nie jest wymagana.

en: There are currently no files names containing non-ASCII characters.
pl: Aktualnie nie ma plików, których nazwy zawierają znaki spoza ASCII.

en: Transliterated file name
pl: Nazwa pliku po transliteracji.

en: The database currently lists @x_filenames containing non-ASCII characters.
pl: Baza danych pokazuje @x_filenames zawierających znaki spoza ASCII.

en: This count might be inaccurate, though, since some files may not need to be renamed. For example, off-site files will never be changed.
pl: Ta liczba może być niedokładna, ponieważ niektóre pliki mogą nie wymagać zmiany nazwy. Na przykład pliki niewyświetlane na stronie nie zostaną zmienione.

en: Note: table shows only the first 10 entries.
pl: Uwaga: tabela pokazuje tylko pierwszych 10 pozycji.

en: <strong>WARNING:</strong> if you have manually entered image or file paths in text fields (for example, text areas or WYSIWYG editors), renaming the files will break these references. Since there is currently no automated way to also fix referenced files in textual contents, it is a very good idea to backup the database and %files directory beforehand. Modules accessing files using their internal system ids are not affected.
pl: <strong>OSTRZEŻENIE:</strong> jeśli wpisywałeś ścieżki do pliku albo obrazka w polach tekstowych (na przykład w polu albo edytorze WYSIWYG), zmiana nazw plików zepsuje te odnośniki. Ponieważ nie ma aktualnie sposobu na automatyczną naprawę odnośników w treści, zrobienie kopii zapasowej bazy danych i katalogu %files zawczasu jest bardzo dobrym pomysłem. Nie dotyczy to modułów, które korzystają z plików za pomocą ich identyfikatorów w systemie.

en: Transliterate file names during upload.
pl: Przeprowadź transliterację nazw plików podczas ich przesyłania.

en: Enable to convert file names to US-ASCII character set for cross-platform compatibility.
pl: Włącz, żeby przekształcić nazwy plików zawierające znaki spoza zbioru ASCII i uzyskać zgodność z innymi platformami.

en: This is a recommended setting to prevent issues with case-insensitive file systems. It has no effect if transliteration has been disabled.
pl: To jest zalecane ustawienie, żeby uniknąć problemów z systemami plików, które nie odróżniają wielkich i małych liter. Nie ma ono znaczenia, jeśli transliteracja jest wyłączona.

en: Transliterate search index and searched strings.
pl: Transliteruj indeks wyszukiwania i wyszukiwane wyrażenia.

en: Convert all characters to US-ASCII
pl: Konwertuj wszystkie znaki do US-ASCII

en: Placeholder for characters with no known US-ASCII equivalent
pl: Zamiennik dla znaków bez znanego odpowiednika w US-ASCII
