Transliteration (7.x-3.3) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: Transliteration
ro: Transilterație

en: Usage
ro: Utilizare

en: About
ro: Despre
