Transliteration (7.x-3.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Transliteration
eu: Transliterazioa

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Original file name
eu: Fitxategiaren izen originala

en: Convert existing file names to US-ASCII.
eu: Existitzen diren fitxategi izenak US-ASCII-ra bihurtu.

en: Transliterated file name
eu: Fitxategi izen transliteratua

en: Convert all characters to US-ASCII
eu: Karaktere guztiak US-ASCII-ra bihurtu
