Transliteration (7.x-3.3) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Transliteration
gl: Transliteración

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información
