Drupal Travel (7.x-1.8) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Comments
fi: Kommentit

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: You are here
fi: Olet täällä

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Highlighted
fi: Korostettu
