Drupal Travel (7.x-1.9) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
