Drupal Travel (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Highlighted
hu: Kiemelt
