Drupal Travel (7.x-1.9) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Comments
uk: Коментарі

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Sidebar
uk: Панель

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Travel
uk: Подорожі

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Highlighted
uk: Виділено
