Travel profile (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Features
eo: Ecoj

en: Rating
eo: Pritaksado
