Travel profile (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
