Travel profile (7.x-2.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Help
bs: Pomoć

en: Theme
bs: Tema
