Travel profile (7.x-2.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Tags
my: Tag များ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း
