Travel profile (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Article
sl: Članek

en: Tags
sl: Oznake

en: Image
sl: Slika

en: Help
sl: Pomoč

en: Theme
sl: Tema

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Price
sl: Cena
