Travel profile (7.x-2.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: Help
ur: مدد

en: Header
ur: ہیڈر
