Travel profile (7.x-2.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Image
mn: Зураг

en: Help
mn: Тусламж

en: Theme
mn: Загвар

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг
