Travel profile (7.x-2.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Tags
am: መለያዎች

en: Help
am: እርዳታ

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ
