Travel profile (7.x-2.4) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Article
sk: Článok

en: Cost
sk: Náklady

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Help
sk: Pomoc

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Price
sk: Cena

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Webform
sk: Webformulár

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
sk: Vytvorí nový formulár alebo dotazník dostupný pre používateľov. Odoslané odpovede a štatistiky sú zaznamenané a dostupné pre privilegovaných používateľov.

en: Services
sk: Služby

en: Main Content
sk: Hlavný obsah

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.

en: Link to Booking
sk: Link na rezerváciu
