Travel profile (7.x-2.4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
