Travel profile (7.x-2.4) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Article
be: Артыкул

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Help
be: Дапамога

en: Theme
be: Тэма

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Features
be: Функцыі

en: Webform
be: Анкета

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Basic page
be: Асноўная старонка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
be: Выкарыстоўвайце <em>асноўныя старонкі</em> для вашага статычнага змесціва, такога як старонка "Пра нас"

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
be: Выкарыстоўвайце <em>артыкулы</em> для тэрміновага змесціва, такога як навіны, прэс-рэлізы або паведамленні ў блогу

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар

en: Upload an image to go with this article.
be: Загрузіце малюнак да гэтага артыкула
