Travel profile (7.x-2.5) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Help
ka: დახმარება
