Travel profile (7.x-2.5) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Article
te: వ్యాసం

en: Cost
te: ధర

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Help
te: సహాయం

en: Theme
te: అలంకారం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
