Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: None
af: Geen

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: History
af: Geskiedenis

en: System
af: Stelsel
