Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: History
ar: الأرشيف

en: N/A
ar: غير موجود

en: System
ar: النظام

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Pass
ar: نجاح

en: Fail
ar: فشل
