Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: None
ast: Nengún

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: History
ast: Historial

en: N/A
ast: N/D

en: System
ast: Sistema
