Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: None
bg: Не

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: History
bg: История

en: System
bg: Система
