Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: None
bo: མེད།

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: System
bo: མ་ལག

en: Pass
bo: ལེགས་འགྲུབ

en: Fail
bo: མ་འགྲུབ་པ
