Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: History
bs: Istorija

en: System
bs: Sistem
