Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: None
cs: Žádné

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: History
cs: Historie

en: System
cs: Systém

en: Completed
cs: Dokončené

en: Pass
cs: Úspěšně dokončeno

en: Fail
cs: Neúspěšné
