Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: None
cy: Dim

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: History
cy: Hanes
