Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: None
de: Keine

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Settings
de: Einstellungen

en: History
de: Verlauf

en: N/A
de: n. v.

en: Branch
de: Zweig

en: Completed
de: Abgeschlossen

en: Build
de: Erstellen

en: Commit
de: Einspielen

en: Pass
de: Bestanden

en: Fail
de: Fehler

en: Access token
de: Zugriffs-Token
