Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: None
el: Κανένα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: History
el: Ιστορικό

en: N/A
el: Μ/Δ

en: System
el: Σύστημα

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Pass
el: Επιτυχία

en: Fail
el: Αποτυχία
