Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: History
eo: Historio

en: System
eo: Sistemo
