Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Status
es: Estado

en: None
es: Ninguno

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: History
es: Historial

en: N/A
es: N/D

en: System
es: Sistema

en: Branch
es: Rama

en: Completed
es: Completado

en: Build
es: Construir

en: Pass
es: Resultado válido

en: Fail
es: Fallo
