Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: History
et: Ajalugu

en: N/A
et: Puudub

en: System
et: Süsteem

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Pass
et: Sooritatud

en: Fail
et: Ebaõnnestunud
