Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: History
eu: Historia

en: System
eu: Sistema

en: Completed
eu: Osatuta
