Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: History
fa: تاریخچه

en: N/A
fa: هیچ

en: System
fa: سیستم

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Pass
fa: عبور

en: Fail
fa: شکست
