Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: None
fi: Ei mitään

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: History
fi: Historia

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: System
fi: Järjestelmä

en: Completed
fi: Valmis

en: Build
fi: Rakenna

en: Pass
fi: Läpäisee

en: Fail
fi: Ei läpäissyt
