Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: None
gl: Ningún

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: History
gl: Historial

en: N/A
gl: N/D

en: System
gl: Sistema

en: Completed
gl: Completado

en: Pass
gl: Resultado válido

en: Fail
gl: Fallo
