Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: History
he: היסטוריה

en: N/A
he: -ללא-

en: System
he: מערכת

en: Completed
he: נשלם
