Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: None
hr: Nema

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: History
hr: Povijest

en: N/A
hr: N/D

en: System
hr: Sustav

en: Pass
hr: Uspjeh

en: Fail
hr: Neuspjeh
