Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: None
hu: Nincs

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: History
hu: Történet

en: N/A
hu: Nincs adat

en: System
hu: Rendszer

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Build
hu: Összeállítás

en: Pass
hu: Átment

en: Fail
hu: Sikertelen
