Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: History
jv: Sejarah

en: Fail
jv: Gagal
