Travis Builder (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: None
ka: არცერთი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: History
ka: ისტორია

en: System
ka: სისტემა
